Kolekce záclony a závěsy Dechelette - Malleval

Dechelette - Malleval je rodinný podnik založený v roce 1920.

Muselin voal organza záclona

Čtyři po sobě následující generace přispěly k překročení všech hlavních technologických převratů, ekonomických i průmyslových. Ve 20. století firma zdokonalila vyšívání závěsů, se specializací na tkaní závěsů a zboží pro vybavení oken, a posunula jej od starého systému na nejnovější odvětví výrobní technologie.

Sídlo Dechelette - Malleval

Firma sídlí v regionu Tarare poblíž města Lyonu, v zeměpisné oblasti tradičně orientované na textilní průmysl. Společnost Dechelette - Malleval  se zaměřuje na  textilní průmysl, který  se v regionu datujedo 18. století. Síla průmyslu geografická poloha společnosti Dechelette - Malleval udržuje své stálé postavení, takže dnes patří právoplatně mezi tři největší francouzské výrobce.

Firma zaměstnává 110 lidí v ultra-moderním průmyslovém zařízení, clusteru. Průmyslová plocha se nachází ve třech místech blízko u sebe, o rozloze téměř 11.000 m2.

Preciznost záclon a závěsů Dechelette - Malleval

Kvalita na všech úrovních je trvalým zájmem o Dechelette - Malleval, a je výsledkem výrobních postupů, logistiky a trvalého sledování obchodu. Proto jsou investice do tkalcovských stavů cestou k dosažení cíle jakosti. Kromě kvality tkaní materiálu je zvláštní péče věnována v přípravné fázi (srovnání šíře roll-zaměnitelné) a končí (visitage a přísné klasifikace nebělených) a v produkčním prostředí (trvalé sledování množství vody a teploty). Podobně jsou příprava a odeslání objednávky pro Dechelette - Malleval rozhodujcím faktorem. Za tímto účelem se průběžně sleduje průběh dodávky uskutečňované dopravcem. Precizní sledování zásob záclon a závěsů odpovídá trvale záruce rychlé dodávky.


Dechelette -Malleval se zárukou kvality

Velkou předností je dostupnost partnerů našich klientů, jejich kompetence a schopnosti reagovat, stejně jako pokračující úsilí o poskytnutí informace v reálném čase, v kombinaci s ústředním pojmem služba umožňující obchod, který pomohl pověsti Dechelette - Malleval. Investice, logistiku a informační technologie moderní a výkonný, ovládání, citlivost, rychlost a technické a obchodní dovednosti, jsou pro Dechelette - Malleval komponenty denní kvality.

"FRANCIE plachty"

Prostřednictvím své dceřiné americké společnosti, již od počátku 1970 Dechelette - Malleval demonstruje svou schopnost vyvážet své výroby, s neustále se zvyšujícím zájmem zahraničních zákazníků o výrobky s označením "made in FRANCIE". Společnost neustále hledá nové partnery ve světě a stavá se jedním z nepostradatelných partnerů na trhu s textilem.

"Žaluzie Tarare"

Žaluzie Tarare mají své označení podle stejnojmenné oblasti ve Francii. Společnost má velmi tradici v textilní činnosti v Prinicipal Tarare a jeho regionu, protože se první počátky datují k polovině 16. století. Na konci 18. století region zažil svůj "zlatý věk", s výrobou mušelínu, která již téměř jedno století v oblasti Tarare produkuje lehké tkaniny. Unikátní festival na světě, "FESTIVAL mušelín" pravidelně oživuje vzpomínky na triumf, který  zdobí ulice města barevnými závoji. To bylo také v tomto okamžiku, který je vytvořen v průmyslu, který se dotýká Tarare úzce Oblečení:. Vyšívání, ale závoj nábytku, vybavení aplikace Windows Mousseline debut, který bude budoucí průmyslové a hospodářské město. Uprostřed obtíže  s hedvábím, dělat Tarare bude znovu hybnost, podrobovat si virtuální svět monopol dekorační terylene polyesteru poskytuje 80% vnitrostátní výroby a 78% světové produkce. Je to užitečný článek, u nichž je poptávka roste, protože drží krok s výstavbou nové budovy a jsou vybaveny velkými okny. Atavism funguje tkanina, která byla vyškrtnuta "drobnostmi", mazaný řemeslníků, kteří se přizpůsobili stroje na jemné a silné syn tersion, náchylný regionu, aby plnily Tarare tohoto odvětví pokročilé pod starým výrobní systém.

 

 

Navštivte:

Dale of Norway

Dale je značka kterou ocení každý nadšenec zimních i letních sportů. Tvoříme zajímavé doplňky a vysoce kvalitní oblečení pro Vaše aktivity. Norská móda od Dale je tu stále pro Vás. Navštivte nás na www.dale.cz.

Devold a Norská móda

Norská móda je tu stále pro Vás a naše kvalitní produkty stále dodávají pohodlí na Vašich cestách. Navštivte nás na www.devold.cz a objevte opravdovou kvalitu norské módy.

Sportovní oblečeni Kari traa

Kari Traa je oblečení, které ocení každý sportovec, neboť je navrhováno opravdovou průkopnickou šampionkou v oblasti sportu. Proto přesně víme, co je pro Vás nejlepší. Na webu kartraa.norskamoda.cz si zaručeně vyberete i vy.

Novinky

22.05.2017

záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás. Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje. Navrhujeme a realizujeme vše pro v

---------------------------------číst více

20.10.2016

Látková roleta Zebra

Roleta Zebra Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle

---------------------------------číst více

20.10.2016

Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny? Důvodů je hned několik pro japonské stěny! Japonské posuvné stěny jsou moderním a k

---------------------------------číst více

20.10.2016

Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem. Kovové garnýže dvouřadé? Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi úč

---------------------------------číst více

Kontakt

tel:

+420 312 267 411

mobil:

+420 777 183 548

email:

kstyl@kstyl.cz