3D návrhy a návrhy interiérů

3D vizualizace3D vizualizace - návrhy interiérů

3D návrhy a návrhy interiérů, nejen záclon a závěsů, jsou novinkou pro zákazníky i designery. 3D návrhy interiérů vám umožní téměř reálně nahlédnout do výsledné podoby vašeho interiéru. Nechte si například vizualizovat interiéry obývacích pokojů ve 3D programu od firmy Anova. Využijte i vy komplexní služby design studia Kstyl!
 

Návrhy interiérů - od vizualizace k realizaci

asymetrické záclony

Nyní máte jedinečnou možnost projít si cestu od fotografie prosklených dveří v arkýři interiéru obývacího pokoje nového rodinného domu, přes návrhy řešení interiéru, až po zdařilou realizaci. Stejnou cestou může projít i vámi zaslaná fotografie vašeho okna či celého interieru. Nahlédněte do svého interiéru ve 3D s Kstyl!
asymetrické záclony_1

Zahájení cesty - fotografie, zaslaná majitelkou domu, s žádostí o 3D návrhy zastínění oken.

asymetrické záclony-3D vizualizace 1   asymetrické záclony-3D vizualizace 2

Takto vypadají dvě z nabídek zpracovaných pomocí 3D vizualizace. Na prvním návrhu je pouze prvotní nástin řešení, druhý obrázek je již detailně upraven.
asymetrické záclony - celkový náhled 2   asymetrické záclony - celkový náhled 3

Zde již vidíte dovršení velice úspěšné realizace. Díky návrhům, zpracovaným v měřítku přímo do fotografie, získala naše zákaznice zcela přesnou představu o budoucím výsledku 3D návrhu interiéru.
asymetrické záclony - celkový náhled 4

Kouzlo asymetrie - 3D návrhy interiérů

Asymetrické řešení není příliš často používané. Asymetrie vždy působí tak trochu zneklidňujícím dojmem a právě v tom spočívá její kouzlo. Záclony ve středovém dílu dveří arkýře a lze je naaranžovat třemi způsoby. Pokud je ponecháme volně spuštěné, tvoří vlastně symetrický střed celé dekorace. Jestliže spustíme záclony i ve zbývajících krajních dveřích, vznikne zcela klasické symetrické řešení s podkasanými závěsy po stranách.

Odkazujeme:

Profesionální rekonstrukce bytového jádra Praha

Zajistěte si rekonstrukci bytového jádra Praha od profesionálů. Specializovaná firma REKOBYT Brabec nabízí rekonstrukci jádra rychle a kvalitně. Více informací najdete na webových stránkách rekobytbrabec.cz.

Novinky

22.05.2017

záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás. Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje. Navrhujeme a realizujeme vše pro v

---------------------------------číst více

20.10.2016

Látková roleta Zebra

Roleta Zebra Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle

---------------------------------číst více

20.10.2016

Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny? Důvodů je hned několik pro japonské stěny! Japonské posuvné stěny jsou moderním a k

---------------------------------číst více

20.10.2016

Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem. Kovové garnýže dvouřadé? Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi úč

---------------------------------číst více

Kontakt

tel:

+420 312 267 411

mobil:

+420 777 183 548

email:

kstyl@kstyl.cz