záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás.

Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje.Záclony a závěsy

Navrhujeme a realizujeme vše pro vaše okna záclony do obýváku, moderní roletu Zebra do dětského pokoje nebo římské rolety do kuchyně - dodáváme kvalitní rolety, záclony a závěsy atd.

Jejich barevnost, je velmi důležitá pro dotvoření interiéru. Organzové záclony do obýváku a blackoutové závěsy do ložnice.

 

Využijte pomoc designéra  a dodejte svému interiéru to pravé kouzlo!

 

Rychlý kontakt - Jan Markup 777 183 548

 

Oblékneme vaše okna od návrhu až po realizaci.

 

Kvalitní záclony a závěsy a kovové garnýže.

Nabízíme vám kvalitní záclony a závěsy, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Všechny záclony a závěsy jsou za nejlepší ceny!

Navrhujeme, aranžujeme záclony do obýváku, závěsy do ložnice a římské rolety do kuchyně. Záclony do obýváku používáme také na japonskou stěnu.

Luxusní provázkové záclony do obýváku.

záclony do obýváku

V nabídce máme záclony a závěsy od kvalitních značek - ADO, Apelt, Loescher, Konforma, Rash, EYA, PT prestigious textiles, Adwin, Secc, Unland, záclony do obýváku od Pierre Cardin a dále naši dodavatelé Styltex, Českomoravská textilní, Alfa, Stilvi - naše nabídka obsahuje více jak 6 000 položek záclon a závěsů.

galerie - záclony do obýváku z látek Unland:

záclony do obýváku

 

 

fotogalerie záclony a závěsy, rolety a markýzy na facebooku

 mnoho fotek z projektů firmy KSTYL na facebooku

 

Záclony a závěsy do oken

Aranžujte moderní záclony do obýváku a ložnice -

Vyberte si například záclony do obýváku z organzy nebo voálu v bílém nebo barevném provedení. Nechte si navrhnout záclony do obýváku v koloniálním stylu, moderním stylu či v klasickém stylu.

Fantazii se meze nekladou, navrhneme Vám záclony do obýváku!

Moderní záclony a závěsy -

nesmíme opomenout blackout závěsy nebo podšívané závěsy pro nerušený spánek světlem a dále doplňky nejen k závěsům: mašle, satenové proužky pro záclony do obýváku, obšívky a ozdobné šňůry pro záclony a závěsy.

 

1záclony a závěsy 2záclony a závěsy 3záclony a závěsy 4záclony a závěsy

 

Záclony do obýváku a závěsy do ložnice - výběr pro interiér.

Vybíráme záclony a závěsy dle stylu interiéru a majitele, dle estetiky samotného stínění a designu. Do moderního interiéru jednoduché záclony do obýváku, provázkovou záclonu, japonskou stěnu, římskou roletu  z elgantního závěsu, JAPONSKÉ záclony do obýváku a další záclony a závěsy ve stylu investora.

 

Záclony do obýváku

Záclony a závěsy na narážecí kroužky.

Zpěvačce Iloně CSÁKOVÉ jsme realizovali záclony a závěsy v rodinném domě u Brna. Systém narážecích kroužků na organzové záclony a závěsy zavěšené na kovových tyčích.

více - záclony a závěsy s narážecími kroužky

 

5záclony a závěsy 6záclony a závěsy 7záclony a závěsy 8záclony a závěsy

 

Moderní záclony a závěsy s řasící páskou.

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy profesionálně ušijeme v šicí dílně s velkou nabídkou zdrhovacích pásek. Nezapomeňme na mnoholeté zkušeností s bytovým textilem a příslušenstvím - záclony do obýváku a záclony a závěsy.

ŔASÍCÍ PÁSKY udržují tvar záclony a závěsy nejen na garnýži, ale i po údržbě a pověšení drží záclony a závěsy stejný tvar.

Jednoduchost zavěšení pro záclony a závěsy díky řasícím páskám, pomáhá při aranžování záclony v obýváku a designérských kreací v interiéru.

Záclony a závěsy - profesionální ušití.

Profesionální šicí dílna nejen ušije záclony do obýváku, design studio Kstyl rozšiřuje doladění bytu či rodinného domu o přehoz na postel nebo potah na sedací soupravu a další.

 

záclony a závěsy

 

Fotogalerie - záclony a závěsy:

9záclony a závěsy  10záclony a závěsy  11záclony a závěsy 12zaclony a závěsy
 13záclony a závěsy  14záclony a závěsy  15záclony a závěsy  16záclony a závěsy
17záclony do obýváku 18záclony do obýváku 19záclony do obýváku 20záclony do obýváku
21záclony do obýváku 22záclony do obýváku 23záclony do obýváku 24záclony do obýváku
25záclony do obýváku 26záclony do obýváku 27záclony do obýváku 28záclony do obýváku
29záclony do obýváku 30záclony do obýváku 31záclony do obýváku 32záclony do obýváku
33záclony do obýváku 34záclony do obýváku 35záclony do obýváku 36záclony do obýváku

originální kolekce bytového textilu - záclony a závěsy, záclony do obýváku

Kvalitní záclony a závěsy - kolekce rozšiřujeme o další sbírky, z nichž každá je zástupcem různého stylu. Nestandardní metráže látek pro aranžování záclony do obýváku s vysokými stropy.

záclony a závěsy
 

záclony a závěsy - kolekce

SILKEN - organzové záclony do obýváku

Lehký a elegantní průsvitný materiál vhodný pro záclony do obýváku, který nechá proniknout světlo a zjemňuje pád paprsků slunce. Barva záclony do obýváku je tlumená.

Látka je 316 cm dlouhá, doporučujeme použít pro záclony do obýváku s vysokými stropy .

NITEFLITE - blackoutové závěsy

Dekorace "zatemnění" má charakter velké schopnosti zastínění. Tmavší závěs je vhodný jak pro čalounění, tak dekorace. Barevné kontrastní závěsy odráží světlo.

Závěsy jsou dlouhé 300 cm a vhodné pro doplnění záclony do obýváku.

SECC - barevné závěsy, luxusní záclony do obýváku

Záclony a závěsy v elegantním stylu nejen svými barvami. Dále mnoho struktůr a vzorů. V nabídce máme také mušelínové záclony do obýváku.

záclony a závěsy

Záclony a závěsy

Až se pustíte do práce, brzy zjistíte, že se Vám nabízí široká škála materiálů pro záclony a závěsy jež samy o sobě inspirují. Praxe nás naučila, že ideální cestou, jak porozumět záclonám a závěsům, je pořídit si sbírky ústřižků. Zadívejte na nabízenou paletu barev, rozmanitost vzorů a různost struktůr lépe vytipujete, které záclony a závěsy ano či nikoliv.

Záclony do obýváku

Bavlna přes svůj křehký vzhled báječně drží tvar což ji předurčuje pro stylové záclony a závěsy. Nebojte se kombinovat různé styly materiálů, jako například samet a hedvábný taft, vytvoří nádherný efekt závěsů a záclony do obýváku. Záclony a závěsy nemusí dodržovat tvrdá pravidla proporcí a vyváženosti, kterému se v jíných částech interiéru nevyhnete (např. záclony do obýváku mohou ležérně ležet na podlaze).

Z našeho doporučení:

Finanční poradce - rady zdarma

Obraťte se na našeho finančního poradce. Myslíte si, že to je moc drahé? My pro vás máme zcela zdarma naše finanční poradce. Pro více informací www.financni-konzultace.cz. Jedině s námi budete spokojeni.

Novinky

22.05.2017

záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás. Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje. Navrhujeme a realizujeme vše pro v

---------------------------------číst více

20.10.2016

Látková roleta Zebra

Roleta Zebra Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle

---------------------------------číst více

20.10.2016

Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny? Důvodů je hned několik pro japonské stěny! Japonské posuvné stěny jsou moderním a k

---------------------------------číst více

20.10.2016

Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem. Kovové garnýže dvouřadé? Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi úč

---------------------------------číst více

Kontakt

tel:

+420 312 267 411

mobil:

+420 777 183 548

email:

kstyl@kstyl.cz