Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem.

Kovové garnýže dvouřadé?

Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi účinnou funkci? Máme pro Vás způsob jak tento problém vyřešit, a to za pomoci kovové garnýže na záclony, která nejenom že plní svou funkci, ale zároveň je navrhuje designér. Díky tomu jsou kovové garnýže velmi pěkným doplňkem pro Váš byt nebo dům.
 kovové garnýže

Hranaté kobvové garnýže - Square line na záclony a závěsy.

Hranaté záclonové a závěsnékovové garnýže  -

Hranaté kovové garnýže jsou velmi módní a dostávají se k nám z mnoha stran naší planety např. z Polska, Německa, Rakouska a Číny. Předností designové hranaté garnýže je hlavně to, že se jedná více o kolejnice, nežli o závěsné tyče.

Příkladem tyčové kovové garnýže s hranatým tvarem je Sqare line. Square line se skládaná z kovového kolejnicového profilu, stěnových nebo stropních nosníků, koncovek a háčků.

Možnosti kovové garnýže Square line dvouřadé, třířadé:

Hranaté kovové garnýže májí čtyři druhy nosníků, které díky svému hornímu zachycení hranaté tyče nerozdělují drážky pro jezdce v profilu.Kovové garnýže jsou možné použít jako jednokolejnice, dvoukolejnice a tří kolejnice, u stropních držáků je možné použít neomezené množství profilů za sebou finální výsledek může být luxusní mechanismus japonské stěny.

kovové garnýže

Rozměry kovové garnýže  - Square line:

Profily se dodávají v rozměrech 120, 160, 200, 240 a 300 cm. V případě delších rozměru je možno garnýže prodlužovat spojkami. Konzolky jsou v nabídce  o délce 13,5 cm.

Koncovky Square line:

Ukončení kovové garnyže jsou velmi elegantní a luxusní, koncovka s kůží nebo s krystalem, čtverec, lotos atd.( viz fota). Koncovky dotvářejí design moderního tyčového systému - kovové garnýže.

Barva Square line:

Povrchová úprava kovové garnýže stříbrná matná s broušeným efektem, bílá, černá.

Nosníky square line -  kovové garný dále nabízíme ve stříbrné matné nebo černé barvě.

pro zvětšení detailu ilustračního obrázku garnýže klikněte na obrázek:

1) artiskovové garnýže 2) černá kůžekovové garnýže 3) hnědá kůžekovové garnýže
4) G-techkovové garnýže 5) bílý krystal kovové garnýže 6) černý krystal kovové garnýže
7) krystal orangekovové garnýže 8) linekovové garnýže 9) sectorkovové garnýže

 

DŘEVĚNÉ GARNÝŽE - KOVOVÉ GARNÝŽE - HLINÍKOVÉ KOLEJNICE

 

Kovové garnýže


Mnoho let používáme pro aranžování oken velmi populární Kovové garnýže a dřevěné garnýže pro záclony

Dřevěné garnýže, Kovové garnýže včetně ozdobných koncovek, módní kovové lanko.

V naší nabídce naleznete tyto Kovové garnýže a dřevěné na okna.


Dnes je důležité přípomenout, že jejich použití převládá především tam, kde chceme, aby dekoračním prvkem se staly  kovové garnýže, které se někdy stávají  uměleckým dílem. Dřevěné garnýže a kovové garnýže využíváme všude tam, kde nám vhodně doplňují interiér nebo se nám prostě líbí.

 Kovové garnýže

kovové garnýže Kladno
kovové garnýže Kladno
kovové garnýže Kladno
kovové garnýže Kladno
kovové garnýže Kladno
kovové garnýže Kladno

Dřevěné garnýže na záclony a závěsy:

Dřevěné garnýže     Dřevěné garnýže

Kovové garnýže na záclony a závěsy:

kovové garnýže velkým výběrem designových koncovek.

Kovové garnýže

Kovové garnýže nabízíme v mnoho barevných variantách.

Kovové garnýže máme v mnoha barevných variantách , dále nabízíme garnýže kovové v různých rozměrech jak délkou tak i průměrem. Tvary hranaté i kulaté jsou v naší nabídce katalogu, další možnosti vroubkovaných tyčí nebo kroucených garnyží.

VODIČE A KOLEJNICE opak kovové garnýže :


Profesionální hliníkové a komaxitované kolejnice jsou opakem garnýže kovové. Zde klademe důraz na zakrytí vodiče vlastní dekorací. Dominantní se tady stává dekorace - záclona, závěs.


Dále můžeme využívat přizpůsobení kolejnic interiéru a stylu dekorace, zakružování vodičů, či ohýbání dle tvarů oken a stěn interiéru. Výhody hliníkových kolejnic, které můžeme instalovat s konzolí na stěnu nebo na strop. Další možnostmi kombinovat řady kolejnic sestavovat dle užití pro volán, závěs dekorativní dále blackoutový.

Hliníkové kolejnice a vodiče na záclony

 

Výroba vodiče a instalace zajišťuje  jednoduchou demontáž kolejnice při malování a zabrání její znečištění. Stejně tak jednoduché je prodloužení nebo zkrácení vodiče, vždy bez omezení funkčnosti.
Nosnosti kolejnic vyhoví všem zákazníkům, až k originálním zákázkám jako je divadelní opona a dekorace. Díky kolejnicím můžeme rozdělit místnosti na další prostory, ordinace v nemocnicích a další.

Možnosti ovládání kolejnic a vodičů.

Kolejnice a  vodiče se ovládájí jednoduchou variantou - manuálně rukou, doporučujeme ovládací tyčku.

Pohodlné ovládání kolejnic pomocí provázku.

Ovládání  motorové,v dnešní době používáno do obývacího pokoje v rodinných domech nebo na vysokých oknech v kancelářích firem. Vyšší luxus nabízí dálkové ovládání rozšířené o možností  dalších programů ovládání kolejnic.

Všechny typy ovládání nabízejí možnosti rozdělení dekorací jak centrální(opona), na straně nebo v několika částech.

 

Doporučujeme:

Tvorba webových stránek

V případě, že máte zájem o tvorbu webových stránek, tak nás kontaktujte. Na základě Vaší žádosti na tvorbu www stránek se Vám ozve náš zástupce a prodiskutuje s Vámi podrobnosti a navrhne optimální řešení pro Vaše zadání nebo Vám poradí jak daný požadavek řešit.

Elegantní koupelnový nábytek

Kvalitní, designový nábytek do koupelny z naší nabídky je ideální pro vybavování moderních a elegantních koupelen. Pokud chcete vyměnit Váš starý koupelnový nábytek za nový a moderní, určitě si z naší široké nabídky vyberete. V současné době nabízíme našim zákazníkům následující nové řady koupelnového nábytku.

Novinky

22.05.2017

záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás. Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje. Navrhujeme a realizujeme vše pro v

---------------------------------číst více

20.10.2016

Látková roleta Zebra

Roleta Zebra Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle

---------------------------------číst více

20.10.2016

Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny? Důvodů je hned několik pro japonské stěny! Japonské posuvné stěny jsou moderním a k

---------------------------------číst více

20.10.2016

Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem. Kovové garnýže dvouřadé? Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi úč

---------------------------------číst více

Kontakt

tel:

+420 312 267 411

mobil:

+420 777 183 548

email:

kstyl@kstyl.cz