Bambusové rolety

Bambusové rolety_1Bambusové, dřevěné a jutové rolety pro stínění oken

Bambusové rolety v minulosti:

Před pěti lety jsme poprvé obdrželi vzorkovníky bambusových látek od německého výrobce bambusových žaluzií a rolet. Barevná rozmanitost a celkový dojem z nabízených výrobků nás velmi ohromil, ale bohužel i cena, byla na onu dobu opravdu astronomická. V té době opravdu nebylo možné bambusové žuluzie nabízet na našem trhu.


Bambusové rolety_2Bambusové rolety dnes

V současné době jsme získali podobnou nabídku vzorů bambusových rolet, jako před pěti lety, a i ceny byly velmi přijatelné. Netrvalo dlouho a zařadili jsme do prodeje bambusové, jutové a dřevěné rolety. První poptávky se objevily téměř okamžitě. Důvodem zájmu o tyto systémy je nejen cena, ale i nabídka vzorů, která uspokojí náročné zákazníky.

 

  • bambusová provázková roletaBambusové rolety_3
  • jutová řetízková roleta
  • bambusová římská roleta

Ovládání bambusové žaluzie:

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina bambusové žaluzie je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanismus umožňuje nastavit potřebnou výšku stažení tkaniny.

 

 

bambusové rolety
ASHA EDESA FEBRA

 

Jutové řetízkové rolety

Bambusová roleta s řetízkovým mechanismem. Jedná se o představitele bambusových rolet, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomocí řetízku a mechanismu s brzdou. To umožňuje libovolné nastavení výšky bambusové žaluzie stažení tkaniny.

PROČ ZVOLIT: Moderní, levné a vkusné!

Bambusová roleta

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného paketu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanismus umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

PROČ ZVOLIT: Velmi snadné ovládání a skvělá cena!

Bambusové římské rolety

Jedná se o římskou roletu složenou z dřevěného profilu a z bambusových materiálů, to z ní činí elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čímž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

KONSTRUKČNÍ OMEZENÍ: výška: 35 - 300 cm, šířka: 35 - 240 cm (tkaniny B3,B4,B5,B6,B7,B13,D4 jen do šířky 1800cm, limitní plocha 4 m2).

 

 

Nabízíme:

Norské svetry

Ještě stále tápete a brouzdáte po internetu a sháníte kvalitní zimní oblečení do hor pro Vaše zimní radovánky? Pak pro Vás máme dobrou zprávu. www.scandinaviashop.cz pro Vás nabízí jen to nejkvalitnější oblečení. vyberte si parádní norské svetry a mnoho dalšího pro Vás na míru ještě dnes.

Devold a Norská móda

Norská móda je tu stále pro Vás a naše kvalitní produkty stále dodávají pohodlí na Vašich cestách. Navštivte nás na www.devold.cz a objevte opravdovou kvalitu norské módy.

Novinky

22.05.2017

záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás. Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje. Navrhujeme a realizujeme vše pro v

---------------------------------číst více

20.10.2016

Látková roleta Zebra

Roleta Zebra Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle

---------------------------------číst více

20.10.2016

Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny? Důvodů je hned několik pro japonské stěny! Japonské posuvné stěny jsou moderním a k

---------------------------------číst více

20.10.2016

Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem. Kovové garnýže dvouřadé? Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi úč

---------------------------------číst více

Kontakt

tel:

+420 312 267 411

mobil:

+420 777 183 548

email:

kstyl@kstyl.cz