Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny?


Důvodů je hned několik pro japonské stěny!

  • Japonské posuvné stěny jsou moderním a krásný druhem designového stínění.
  • Stínění oken vašeho interiéru plně řeší japonské posuvné stěny.
  • V budoucnu vám dodáme nové látkové panely pro japonské stěny v jiné barvě a vzoru.
  • Japonské stěny jsou moderní doplněk = moderní interiér.
  • Šetříte spotřebu materiálu u japonské posuvné stěny se látky neřasí.

 

Japonské stěny

 

Využití japonské stěny?

Japonské posuvné stěny se používají k zastínění oken, ale i k předělení místností, jako jsou šatny nebo schodišťové prostory. Japonské stěny doporučujeme na francouzká okna nebo dveře.

Máte-li v úmyslu japonské stěny použít ke stínění oken, jak záclonou a závěsem, použijte dvě japonské posuvné stěny instalované za sebou. Profily japonské stěny jsou bílé a stříbrné. Je dobré si uvědomit, že profil je součást japonské stěny a je vždy obnažen. Ani jednobarevné panely japonské stěny nemusí být jednotvárné.
 

Vybírejte materiál japonské posuvné stěny.

Na panely japonské posuvné stěny  je možné použít jakýkoliv záclonový či závěsový materiál, s výjimkou crashové úpravy, která nezaručuje rozměrovou stálost. Poptávka na japonské stěny stále stoupá, neboť ve většině moderních novostaveb japonské stěny podtrhují v současné době preferované jednoduché a stylově čisté zařízení interierů.
 

Jak zvolit -  japonské posuvné stěny?

Při výběru designu japonské stěny vycházejte z velikosti panelů, velké vzory nebo jednotlivé velkoplošné motivy vyniknou na rozměrném panelu japonské stěny. I při použití jednobarevných materiálů není nutné se obávat jednotvárnosti, vždyť tyto materiály jsou dodávány v široké škále barev a lze vytvářet množství  barevných kombinací u japonské stěny.

Japonské posuvné stěny

Japonské stěny s řadou jednobarevných panelů:

V naší realizaci obývací pokoj navazuje na část určenou ke stolování a zakončený kuchyňským koutem, použili jsme - římské rolety a japonské posuvné stěny.

Velké skleněné plochy s dostatkem místa inspirují pro použití japonské posuvné stěny jak pro zastínění tak i jako dekoraci.

Japonské stěny do obýváku a římské rolety do kuchyně.

Vzhledem k situování bytu není nutné okna během dne překrývat záclonami, posuvné panely ze závěsového materiálu jsou tudíž naprosto dostačujícím prvkem japonské stěny.Japonské posuvné stěny

Realizace japonské stěny

V obývací zóně je celkem pět panelů japonské stěny se středem v nejsvětlejším odstínu, u jídelního stolu je panelů sudý počet a střed zde tvoří dva panely japonské posuvné stěny ve stejné barvě, takže tato část je jakoby opticky odlehčena.

Instalovat japonské stěny i na okně v kuchyňském koutě byl problém, ale římské rolety ve stejné barevnosti jsou bravurním řešením této realizace.

Fotogalerie japonské posuvné stěny -  japonské stěny:

1japonské stěny 2Japonské posuvné stěny 3Japonské posuvné stěny 4Japonské posuvné stěny

 

5Japonské posuvné stěny 6Japonské posuvné stěny 7Japonské posuvné stěny 8Japonské posuvné stěny

 

9Japonské posuvné stěny 10Japonské posuvné stěny 11Japonské posuvné stěny 12Japonské posuvné stěny
13japonské posuvné stěny 14japonské žaluzie 15japonské rolety 16japonské posuvné stěny
17Japonské stěny 18Japonské stěny 19japonské stěny 20Japonské stěny
21Japonské stěny 22Japonské stěny 23Japonské stěny 24Japonské stěny
25Japonské stěny 26Japonské stěny 27Japonské stěny 28Japonské stěny

Japonské stěny - Japonské posuvné stěny

Design Japonské posuvné stěny - originální japonské stěny

Japonské posuvné stěny je možné kombinovat barevnými panely, například ordinace vymalována bíle a doplňky laděné do zelena. Japonské posuvné stěny mají např. čtyři panely(první panel bílý a ostatní zelené odstupňované odstínem od nejsvětlejší až po nejtmavší. Japonské stěny mohou mít panely barevně střídané.

Japonské posuvné stěny můžou mít na panelech vzory, na roletovině vytištěný, ze záclony můžete mít panely pro japonské posuvné stěny vyšitý vzor.

Japonské posuvné stěny mají dále panely ze závěsového matreriálu spojení například funkčí římské rolety a japonské stěny při použití stejného materiálu.

Novinky

22.05.2017

záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás. Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje. Navrhujeme a realizujeme vše pro v

---------------------------------číst více

20.10.2016

Látková roleta Zebra

Roleta Zebra Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle

---------------------------------číst více

20.10.2016

Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny? Důvodů je hned několik pro japonské stěny! Japonské posuvné stěny jsou moderním a k

---------------------------------číst více

20.10.2016

Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem. Kovové garnýže dvouřadé? Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi úč

---------------------------------číst více

Kontakt

tel:

+420 312 267 411

mobil:

+420 777 183 548

email:

kstyl@kstyl.cz